“Panthers” iemet sešas ripas un izlīdzina rezultātu sērijā

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla otrajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 6:3 (0:0, 2:2, 4:1) viesos uzvarēja Bostonas “Bruins vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Sems Benets atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Breds Maršāns mazākumā panāca neizšķirtu.

Vēlāk trešdaļā Ēriks Stāls vēlreiz deva priekšrocību “Panthers”, taču 18. minūtē Tailers Bertucī vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Vien 22 sekundes pēc trešā mača nogriežņa sākuma Brendons Montūrs guva trešos “Panthers” vārtus. Septītajā minūtē Kārters Verheigī dubultoja pārsvaru, bet 13. minūtē Montūrs izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem spēlē.

18. minūtē Ētu Lūsterīnens ieraidīja ripu tukšos “Bruins” vārtos, taču 19. minūtē Teilors Hols vienus vārtus atguva. Atlikušo pārsvaru “Panthers” gan noturēja un izcīnīja pirmo uzvaru sērijā.

Alekss Laions tika galā ar 34 no 37 “Bruins” raidījumiem, bet Līnuss Ulmarks atvairīja 24 no 29 “Panthers” metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 22. aprīlī, Floridā, plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.