Vītoliņš ieskicē Šilova un Bļugera potenciālo dalību PČ

Harijs Vītoliņš, hokejazinas.com
Harijs Vītoliņš | Foto: LHF

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc pēdējās pārbaudes spēles ar Norvēģijas izlasi sarunā ar preses pārstāvjiem dalījās pārdomās par sagatavošanās posmu pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka sestdien Latvijas izlase sagatavošanās posmu pasaules čempionātam noslēdza ar uzvaru 8:0 pār Norvēģijas hokejistiem.

“Apsveicu visus ar Latvijas svētkiem. Puiši deva labu atbildi vakardienas spēlei. Parādījām, ja pareizi spēlējam, tad sanāk. Ar Kristeru Gudļevski viss ir kārtībā (Gudļevskis tika nomainīts mača izskaņā pret Ēriku Vītolu). Pirmajā spēlē ar norvēģiem mazliet aizspēlējāmies, bet šodien mēs novērsām kļūdas, kuras pieļāvām vakar.

Mums jāapzinās, kur braucam un kas mūs sagaida. Dažreiz puišiem jāizpilda laukumā tas, ko tu ikdienā klubā nedari. Riharda Bukarta vārti, Daugaviņa vārti, divcīņas stūrī… Jautājumi par sastāvu vēl palikuši. Puiši cīnījās un spēlēja ar azartu, katrs vēlas sevi pierādīt. Pēdējā spēle parādīja, ka vairākums nesa rezultātu. Gūtie vārti dod pārliecību,” sacīja treneris.

Uz jautājumu, vai NHL klubā Vankūveras “Canucks” spēlējošie latvieši Artūrs Šilovs un Teodors Bļugers valstsvienībai simtprocentīgi apstiprinājuši savu pievienošanos pēc izstāšanās no Stenlija kausa izcīņas, Vītoliņš atbildēja šādi.

“Grūti atbildēt uz šo jautājumu. Viņi ir izrādījuši interesi pievienoties, bet situācija mainās katru dienu. Ir starpība, kad labā garastāvoklī pasaki jā, bet cita lieta, kad zaudē sēriju un vadība pasaka, ka mums neinteresē, kur tu vēlies doties, mums interesē mūsu virtuve. Bet puiši paši teica, ka viņi neredz iemeslu, lai nebrauktu uz izlasi. Bet to zināsim tikai tad, kad nākamā sērija beigsies,” uzsvēra Vītoliņš.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases kandidātu saraksts

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)