Makennam Hat-trick, Kanādas U-18 izlase atspēlējas no 1:3 un izcīna zelta medaļas PČ

Šovakar 2024. gada U-18 pasaules čempionāta finālspēlē Kanādas izlase ar rezultātu 6:4 (0:1, 2:2, 4:1) apspēlēja ASV vienaudžus un izcīnīja zelta medaļas.

Kanādas izlases rindās trīs vārti un piespēle Gevinam Makennam, vārti un divas piespēles Tidžam Iginlam, trīs piespēles Henrijam Mjūzam, vārti un piespēle Raideram Ričijam, bet precīzs metiens Koulam Beduinam.

ASV valstsvienības labā vārti un divas piespēles Koulam Hatsonam, bet vārtu guvums komandas kapteinim Brodijam Ziemeram, Koulam Eisermanam un Kristianam Hamfrijsam.

Otrās trešdaļas 14. minūtē ASV izlases aizsargs Kouls Hatsons panāca 3:1, taču kanādiešiem izdevās atspēlēties un izcīnīt uzvaru.

Kopumā mačā Kanādas valstsvienība guva četrus vārtus vairākumā. Trīs no tiem izdevās gūt piecu minūšu vairākumā trešā perioda otrajā pusē. Šo sodu par sitienu galvas un kakla rajonā nopelnīja ASV izlases uzbrucējs Trevors Konelijs.

Kārters Džordžs atvairīja 31 no 35 ASV izlases metieniem, bet Niks Kempfs tika galā ar 20 no 25 Kanādas valstsvienības raidījumiem.

Kanādas izlase izcīnījusi pirmās zelta medaļas kopš 2021. gada. Tikmēr pagājušā gada čempioniem amerikāņiem šis ir otrais sudrabs pēdējos trīs gados.