Ungāri un slovēņi atgriežas Elites divīzijā, itāļi smagi pārdzīvo

Šodien Itālijas pilsētā Bolcāno norisinājās pēdējā spēļu diena pasaules čempionātā 1A divīzijā, kurā piedalās sešas valstsvienības. Pēc četrām spēļu dienām uz iekļūšanu Elites divīzijā pretendēja četras valstsvienības – Slovēnija, Ungārija, Itālija un Rumānija.

Dienas pirmajā spēlē Rumānija ar 4:2 pārspēja Japānas hokejistus un pietuvināja sevi tuvāk Elites divīzijai, taču viņu vēlmēm patraucēja vēlāk sekojošā Itālijas uzvara ar 8:1 pār Dienvidkoreju.

Pēc dienas pirmajām divām spēlēm pirmās divas vietas tabulā saglabāja Slovēnija un Itālija. Itāļi diezgan ilgi atradās otrajā vietā, jo viņiem labvēlīgs spēles rezultāts bija starp Slovēnijas un Ungārijas izlasēm, taču ungāru uzvara sagrāva Itālijas cerības.

Izšķirošajā vakara spēlē Ungārijas izlase ar rezultātu 2:1 pārspēja Slovēniju, izcīnot 1. vietu turnīrā, bet Slovēnija palika 2. vietā.

Ungāri pirmajā periodā atklāja rezultātu, bet slovēņi otrajā trešdaļā panāca neizšķirtu 1:1. Uzvaru ungāri guva trešā perioda 18. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu. Ungārijas uzvara aizlika kāju priekšā Itālijas hokejistiem, kuri palika trešajā vietā.

Ceļazīmi uz Elites divīziju nākamgad ieguva Ungārijas un Slovēnijas izlases. Atgādināsim, ka abas izlases pērn atstāja Elites divīziju.

Tikmēr 1A divīziju atstāja Dienvidkorejas hokejisti, kuri turnīrā izcīnīja tikai vienu uzvaru un ieņēma pēdējo vietu.

• 5/5
  • 5/5
  • 5/5
andrissalmins
May 5, 2024, 14:00
0
Raksta autor, Jums par hokeju un Pasaules čempionāta 1 divižijas nolikumu ir kaut mazākās zināšanas? Ungāri un Slovēņi atgriežās Elites divīzijā? Uz augšu iet tikai Pirmās vietas ieguvējs! Un tā šoreiz ir Ungārija.