“Stars” izcīna uzvaru septītajā spēlē, šogad redzēsim jaunu Stenlija kausa čempionu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas septītajā mačā Dalasas “Stars” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) apspēlēja pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Pirmā perioda 15. minūtē “Stars” uzbrucējs Vaiats Džonstons atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas 16. minūtē Brets Haudens panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 44. sekundē Radeks Faksa vēlreiz izvirzīja vadībā Dalasas komandu un šo pārsvaru “Stars” arī noturēja līdz spēles un sērijas beigām.

Džeiks Otindžers atvairīja 22 no 23 “Golden Knights” metieniem, bet Eidins Hils tika galā ar 22 no 24 “Stars” raidījumiem

Dalasas “Stars” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-3.

Abas komandas tikās arī pagājušās sezonas Rietumu konferences finālā, virsroku ņemot “Golden Knights” ar rezultātu 4-2.

Nākamajā kārtā “Stars” tiksies ar Kolorado “Avalanche” komandu.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 4:3 (1/4 fināls, 1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars”A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 2:1 (1/8 fināls, 4-3 sērijā*)