“Astro’n’out” par godu izlasei iedzied “For Glory and Joy” latvisko versiju (VIDEO)

Latviešu grupa “Astro’n’out” par godu 2021. gada pasaules čempionātam hokejā, kas norisinājās Rīgā, sarakstīja oficiālo turnīra dziesmu angļu valodā “For Glory and Joy”. Trīs gadus vēlāk grupa šo dziesmu ar nosaukumu “Mūs neapturēs” iedziedājusi arī latviešu valodā, veltot to Latvijas hokeja izlasei.

Šajā piektdienā pirms Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēles ar Norvēģijas hokejistiem “Arēnā Rīga” notika šīs dziesmas pirmatskaņojums plašākai auditorijai.

“Mēs ceram, ka pielikām mazu pilienu iedvesmas mūsu hokeja izlasei ar dziesmu “For Glory and Joy”, savukārt, izlase ar pērnā gada panākumiem iedvesmoja mūs un visu Latviju ticēt saviem spēkiem un tiekties uz arvien lielākiem mērķiem. Jūtam, ka šis panākums nemanāmi atstāja pēdas mūsu visu pašapziņās, un arī mūsu Arēnas koncerts bija turpinājums mūsos šai “latvieši var” sajūtai,” komentē grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Dziesmas teksts tapis iedvesmojoties no mūsu labāko izlases spēlētāju spilgtajām karjerām. Viņi ir pierādījuši, ka cilvēka potenciāls vislabāk īstenojas tad, kad gribasspēks, spīts un talants savienojas ar apbrīnojamām darba spējām un mīlestību pret savu valsti. Vienlaikus tas ir aicinājums visiem jaunajiem sportistiem ticēt sev un saviem sapņiem. Uzvarot sevi var uzvarēt arī jebkuru pretinieku! Sekosim līdzi mūsu izlases gaitām Čehijā un turēsim īkšķus ticot, ka bronza ir tikai sākums, tā vēstīts grupas mājas lapā.

Dziesmas “Mūs neapturēs” teksta video veidojusi Līva Jakobsone, savukārt video izmanoti Kristapa Mozgira videomateriāli un Latvijas Hokeja federācijai iesūtītie fanu video no izlases sagaidīšanas ceremonijas.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)