“Oilers” izlaiž pārsvaru, taču izcīna uzvaru otrajā sērijas mačā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla otrajā mačā Edmontonas “Oilers” komanda ar rezultātu 4:2 (2:0, 0:2, 2:0) mājās uzvarēja Losandželosas “Kings” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Dereks Raiens atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Leons Draizaitls vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Filips Dano vienus vārtus atguva, bet 20. minūtē Gabriels Vilardi panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Klims Kostins vēlreiz deva priekšrocību Edmontonas klubam, bet 23 sekundes pirms pamatlaika noslēguma Evanders Keins ieraidīja ripu tukšos “Kings” vārtos.

Stjūarts Skiners tika galā ar 24 no 26 “Kings” raidījumiem, bet Jonass Korpisalo atvairīja 33 no 36 “Oilers” metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 22. aprīlī, Losandželosā, plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.