Zibanejadam 2+1, “Rangers” iesāk otro kārtu ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas pirmajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 4:3 (3:1, 0:0, 1:2) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Rangers” uzbrucējs Mika Zibanejads atklāja mača rezultātu, bet ceturtajā minūtē Džeikobs Sleivins panāca izlīdzinājumu.

11. minūtē Mika Zibanejads realizēja skaitlisko pārsvaru un izvirzīja vadībā “Rangers” bet 17. minūtē pēc Zibanejada piespēles Vincents Tročeks vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Mārtins Nečass guva otros “Hurricanes” vārtus.

Devītajā minūtē Artēmijs Panarins atjaunoja “Rangers” divu vārtu priekšrocību, taču 19. minūtē Sets Džārviss samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Atspēlēties “Hurricanes” gan neizdevās un Ņujorkas komanda svinēja uzvaru.s

Igors Šestjorkins atvairīja 22 no 25 “Hurricanes” metieniem, bet Frederiks Andersens tika galā ar 19 no 23 “Ragners” raidījumiem.

“Rangers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Abi klubi iepriekš otrajā kārtā tikušies 2022. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-3 ņēma Ņujorkas komanda.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 8. maijā Ņujorkā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 4:3 (1/4 fināls, 1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars”A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 2:1 (1/8 fināls, 4-3 sērijā*)