ASV U-18 izlase apstādina ieskrējušos Slovākiju un iekļūst finālā (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta pusfināla spēlē ASV izlase ar rezultātu 7:2 (2:1, 3:0, 2:1) sagrāva Slovākijas vienaudžus.

Ceturtajā minūtē Tedijs Stiga atklāja rezultātu. Deviņas minūtes vēlāk Kouls Aizermans vairākumā dubultoja pārsvaru, bet jau 40 sekundes vēlāk Ādams Nemecs vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas ievadā Makss Plante atgrieza ASV divu vārtu pārsvaru. Desmitajā minūtē Kouls Hatsons izcēlās vairākumā, liekot slovākus veikt vārtsarga maiņu. Piecas minūtes vēlāk nācās kapitulēt arī otrajam vārtsargam, kuru pārspēja Vils Skeihans.

Aizermans noslēdzošās trešdaļas 36. sekundē izmantoja vairākumu, gūstot savus otros vārtus spēlē. 12. minūtē arī Plante izcēlās ar otrajiem vārtiem. Slovāki guva goda vārtus, kad pēdējā minūtē izcēlās Tomāšs Hrenko.

Slovākijas vārtsargs Alans Lendaks pirmajās 30 minūtēs atvairīja 15 no 19 metieniem, bet pēc tam viņu nomainījušais Martins Haronīks tika galā ar 18 metieniem no 21.

Tikmēr spēli ASV vārtos iesāka Nikolass Kempfs, kurš 46 minūtēs neitralizēja 16 no 17 metieniem. Vēlāk viņa vietu ieņēma Džeks Parsons un atvairīja četrus no pieciem metieniem.

Finālā ASV spēkosies pret mača Kanāda – Zviedrija uzvarētāju.