Hincam Hat-trick, “Stars” panāk neizšķirtu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla otrajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 7:3 (2:1, 4:2, 1:0) mājās uzvarēja Minesotas “Wild” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Stars” uzbrucējs Rūpe Hincs mazākumā atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Tailers Segīns vairākumā dubultoja pārsvaru. Oskars Sundkvists 17. minūtē vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē “Stars” kapteinis Džeimijs Bens realizēja skaitlisko pārsvaru un atjaunoja Dalasas kluba pārsvaru, bet sestajā minūtē Jevgēņijs Dadonovs guva ceturtos “Stars” vārtus.

Vēlāk periodā Markuss Johansons vienus vārtus atguva, bet vien 11 sekundes vēlāk Frederiks Gudro samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Jevgēņijs Dadonovs 17. minūtē atjaunoja “Stars” divu vārtu pārsvaru, bet 48 sekundes vēlāk Rūpe Hincs iemeta sesto ripu “Wild” vārtos.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Rūpe Hincs vairākumā izcēlās ar savu trešo vārtu guvumu spēlē. Šo pārsvaru Dalasas klubam arī izdevās noturēt.

Džeiks Otindžers tika galā ar 23 no 26 “Wild” raidījumiem, bet Marks Andrē Flerī atvairīja 24 no 31 “Stars” metiena.

Nākamais mačs paredzēts 22. aprīlī, Minesotā, plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.