“Bruins” atspēlējas un septītās spēles papildlaikā uzvar “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas septītajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Ne pirmajā, ne otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešās trešdaļas desmitajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Viljams Nīlanders atklāja spēles rezultātu.

Vien minūti un 21 sekundi pēc Nīlandera vārtiem Hampuss Lindholms izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē “Bruins” uzbrucējs Dāvids Pastrņāks ar lielisku izgājienu izrāva uzvaru savai komandai gan spēlē, gan sērijā.

Džeremijs Sveimans atvairīja 30 no 31 “Maple Leafs” metiena, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 29 no 31 “Bruins” raidījuma.

Bostonas “Bruins” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-3.

“Maple Leafs” Play-off sērijā nav pārspējuši “Bruins” kopš 1959. gada. Kopš tā laika abas komandas tikušās septiņas reizes, ieskaitot četras kopš 2013. gada. Pēdējās četrās sērijās (2013., 2018., 2019. un 2024. gadā) Bostonas klubs guvis virsroku ar rezultātu 4-3.

Nākamajā kārtā Bostonas “Bruins” tiksies ar Floridas “Panthers” klubu.