Čehija un Šveice cieš otro neveiksmi “Czech Hockey Games”

Šodien Čehijas pilsētā Brno tika aizvadītas divas spēles “Czech Hockey Games” turnīra ietvaros.

Turnīra mājiniece Čehijas izlase ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) atzina Zviedrijas izlases pārākumu.

Pirmās 40 minūtes vārti palika neskarti, bet trešā perioda otrajā minūtē Līnuss Johansons atklāja rezultātu. Mača 59. minūtē Patriks Nemets ieraidīja ripu tukšos vārtos un uzstādīja gala rezultātu.

Zviedrijas vārtos spēlējošais Filips Gustafsons tika galā ar visiem 35 metieniem. Čehijas vārtsargs Petrs Mrazeks atvairīja deviņus no desmit metieniem.

Tikmēr Somijas izlase otrajā dienas mačā izcīnīja uzvaru pār Šveices hokejistiem ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:0, 1:1).

25. minūtē Patriks Puistola guva pirmos vārtus spēlē. Deviņas minūtes vēlāk, spēlējot vairākumā, Puistola dubultoja pārsvaru. Deviņas sekundes līdz otrās trešdaļas beigām, šveicietis Maiks Kincle nerealizēja bullīti.

Trešā perioda vidusdaļā Juliuss Matila trīskāršoja Somijas pārsvaru, taču jau pēc divām minūtēm Taners Ričards samazināja rezultāta starpību.

Šveices vārtu drošība tika uzticēta Akiram Šmidam, kurš atvairīja 23 no 26 metieniem. Tikmēr somu vārtsargs Emīls Larmi neitralizēja 34 no 35 raidījumiem.

Pēc aizvadītiem diviem mačiem Somija ar sešiem punktiem ieņem 1. vietu, Zviedrija ierindojas pozīciju zemāk ar sešiem punktiem. Šveice un Čehija, kas pie punktiem nav spējusi tikt, sadala 3. un 4. vietu.

Rītdien, 5. maijā, Zviedrija spēkosies ar Somiju, taču Šveice krustos nūjas ar Čehiju.