Hat-trick autors Bukarts: Mēs šodien lidojām

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts, kurš šodien pārbaudes spēlē pret Norvēģijas valstsvienību, izcēlās ar Hat-trick, pēc mača sarunā ar “Latvijas Mobilo Telefonu” dalījās ar saviem iespaidiem par aizvadīto spēli.

Hokejazinas.com” šodien jau ziņoja, ka Latvijas valstsvienība pēdējā pārbaudes spēlē pirms 2024. gada pasaules čempionāta “Arēnā Rīga” ar 8:0 sagrāva Norvēģijas hokejistus un revanšējās pretiniekiem par vakar piedzīvoto zaudējumu papildlaikā (0:1).

”Izanalizējām kļūdas un paskatījāmies video pēc vakardienas mača. Domāju, ka arī fiziski mums bija nedaudz vieglāk,” atzina Bukarts. ”Kājas bija vieglākas. Viss process kopumā – bijām vieglāki, ātrāki, stiprāki un izveicīgāki. Tas arī šodien atspoguļojās uz tablo. Šodien mēs lidojām.”

Uzbrucējs šodien atzīmējās ar savu pirmo Hat-trick Latvijas valstsvienības kreklā. Bukarts guva mājinieku pirmos, piektos un pēdējos vārtus.

”Vienmēr ir patīkami gūt vārtus, bet iemest trīs vārtus – vēl jo vairāk. Nekad to izlases rindās nebiju izdarījis,” atzina 28 gadus vecais hokejists, kurš pauda prieku, ka to izdevās paveikt Latvijas svētkos pie pārpildītām “Arēnas Rīga” tribīnēm un pateicās līdzjutējiem par atbalstu.

”Paldies visiem par atbalstu! Visiem priecīgus svētkus! Izbaudām šo dienu! Tā bija forša. Vienmēr ir patīkami gūt vārtus, bet, kad komanda uzvar, ir dubults prieks.”

Pasaules čempionāts no 10. līdz 26. maijam norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā.

Latvijas valstsvienība savas spēles aizvadīs B apakšgrupā, Ostravā spēkojoties pret ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.

Pirmais mačs Harija Vītoliņa vadītajai komandai paredzēts 11. maijā, plkst. 17:20, pret Polijas hokejistiem.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases kandidātu saraksts

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Mobilais Telefons

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)