Zviedri atstāj sausā slovākus un izcīna U-18 PČ bronzu (VIDEO)

Šodien 2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē par bronzas medaļām Zviedrijas izlase ar rezultātu 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) apspēlēja Slovākijas vienaudžus.

Zviedrijas valstsvienības rindās vārti un piespēle Melvinam Fernstremam, Lukasam Petersonam un Alfonsam Freijam, divas piespēles Džekam Berglundam, bet precīzs metiens Viktoram Eklundam.

Pirmie vārti šajā spēlē tika gūti vien trešās trešdaļas desmitajā minūtē, Lukasam Petersonam beidzot pārspējot Alanu Lendaku. Pēdējās četrās spēles minūtēs zviedri savam kontam spēja pievienot vēl trīs vārtus un izcīnīt uzvaru.

Love Harenstams atvairīja visus 36 Slovākijas izlases metienus, bet Alans Lendaks tika galā ar 25 no 29 Zviedrijas valstsvienības raidījumiem.

Šis ir jau sestais. turnīrs pēc kārtas, kad Zviedrijas U-18 hokeja izlase izcīnījusi medaļas. Šajā laika sprīdī viņi divreiz kļuvuši par čempioniem, vienreiz nopelnījuši sudraba godalgas, bet trīs reizes Zviedrijas hokejisti tikuši pie bronzas medaļām.

Finālspēlē nūjas krustos ASV un Kanādas valstsvienības. Zviedri pusfinālā piekāpās kanādiešiem ar rezultātu 4:5, bet Slovākijas izlase piedzīvoja graujošu zaudējumu amerikāņiem ar rezultātu 2:7.