“Hurricanes” uzvar papildlaikā un panāk 2-0 sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla otrajā mačā Karolīnas “Huricanes” komanda ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Pols Ščastnijs atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Stefans Neisens realizēja “Hurricanes” skaitlisko pārsvaru un dubultoja mājinieku pārsvaru.

Trīs minūtes vēlāk Kails Palmieri vienus vārtus atguva. Metjū Barzals 21 sekundi pirms perioda noslēguma panāca neizšķirtu rezultātu.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Broks Nelsons pirmo reizi spēlē deva priekšrocību “Islanders” vienībai, taču 13. minūtē Džeikobs Sleivins panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika sestajā minūtē Jespers Fāsts izrāva uzvaru “Hurricanes” komandai.

Antī Rānta atvairīja 23 no 26 “Islanders” metieniem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 32 no 36 “Hurricanes” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 22. aprīlī, Ņujorkā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Hurricanes” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.