Kanāda pirmajā pārbaudes spēlē Austrijai iemet piecas ripas (VIDEO)

Gatavojoties pasaules čempionātam, pirmo pārbaudes spēli no divām aizvadīja Kanādas hokeja izlase, kas Vīnē tikās ar Austrijas valstsvienību.

Uzvaru ar rezultātu 5:1 izcīnīja Kanādas hokejisti.

Pirmās trešdaļas pirmajā pusē Kanāda jau guva divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 2:0, bet austrieši 15. minūtē rezultata starpību samazināja. Otrajā periodā kanādieši bija precīzi arī divas reizes, panākot 4:1, bet mača noslēdzošā posma izskaņā Kanādas izlase guva piektos vārtus.

Ar 1+1 šajā spēlē izcēlās kanādiešu uzbrucējs Ridlijs Greigs, bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Maikls Bantings.

Savu otro un pēdējo pārbaudes spēli pirms gaidāmā pasaules čempionāta Kanādas hokejisti aizvadīs 7. maijā Budapeštā pret Ungārijas izlasi, kura nule kā izcīnīja 1. vietu pasaules čempionāta 1A divīzijā un nākamgad spēlēs Elites divīzijā.