“Hurricanes” mazrezultatīvā mačā gūst pirmo uzvaru Stenlija kausa izcīņā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā mačā Karolīnas “Huricanes” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) mājās uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Sebastians Aho vairākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Stefans Neisens realizēja “Hurricanes” skaitlisko pārsvaru un dubultoja mājinieku pārsvaru, bet vien 24 sekundes vēlāk Raiens Puloks vienus vārtus atguva.

Karolīnas klubam izdevās noturēt vienu vārtu pārsvaru līdz spēles beigām un izcīnīt uzvaru šajā mačā.

Antī Rānta atvairīja 25 no 26 “Islanders” metieniem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 35 no 37 “Hurricanes” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 20. aprīlī, Karolīnā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Hurricanes” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.