Austrija atspēlējas pret Vāciju, Slovēnija atstāj sausā Franciju (VIDEO)

Gatavojoties 2024. gada pasaules čempionātam hokejā, otro uzvaru piecās aizvadītajās pārbaudes spēlēs ceturtdien izcīnīja pērnā gada pasaules vicečempione Vācija, kas mājās ar 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) uzveica Austrijas valstsvienību.

Marks Mihaelis astotajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet pēc 206 sekundēm, gūstot savus otros vārtus mačā, dubultoja Vācijas izlases pārsvaru.

Viesi gan nenolaida rokas pēc nonākšanas iedzinējos ar divu vārtu starpību. Benjamins Baumgartners 16. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Lukass Kaincs 38. minūtē panāca 2:2.

Daniels Fišbuhs trešā perioda vidū mājiniekiem atguva vadību. Savukārt pēc 128 sekundēm Pārkers Tuomī, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 4:2.

Sestdien, plkst. 17:15, abas izlases tiksies atkārtoti.

Vācijas valstsvienība gaidāmajā pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā kopā ar Latvijas hokejistiem.

Tikmēr pērn no elites divīzijas izkritusī Slovēnijas izlase izbraukumā ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Francijas valstsvienību un revenšējās pretiniekiem par dienu iepriekš piedzīvoto zaudējumu.

Roks Macuha jau ceturtajā minūtē izvirzīja viesus vadībā, bet Jans Drozgs 13. minūtē, realizējot vairākumu, dubultoja slovēņu pārsvaru. Punktu mačam 27 sekundes līdz pamatlaika noslēgumam pielika Matics Tereks, kurš ar metienu tukšos vārtos panāca 3:0.

Uzvarētāju vārtos Matija Pintaričs atvairīja visus 32 pretinieku izdarītos metienus.

Atgādināsim, ka abu izlašu pirmajā savstarpējā mačā franči uzvarēja papildlaikā ar 2:1.

Francijas hokejisti šogad pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā kopā ar Latvijas valstsvienību.