“Kings” atspēlē divu vārtu deficītu un papildlaikā pārspēj Makdeivida “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā mačā Losandželosas “Kings” komanda ar rezultātu 4:3 (0:2, 0:0, 3:1, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Leons Draizaitls atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Evans Bušārs vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet jau trešā mača nogriežņa 52. sekundē “Kings” uzbrucējs Adrians Kempe vienus vārtus atguva. Devītajā minūtē Draizatls ar saviem otrajiem vārtiem spēlē gan atjaunoja “Oilers” divu vārtu priekšrocību.

Trešā perioda 11. minūtē Kempe samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet vien 17 sekundes pirms pamatlaika noslēguma “Kings” kapteinis Anže Kopitārs vairākumā panāca neizšķirtu.

Papildlaika desmitajā minūtē skaitlisko pārsvaru realizēja Losandželosas kluba uzbrucējs Alekss Iafalo, izraujot uzvaru savam klubam.

Jonass Korpisalo atvairīja 38 no 41 “Oilers” metiena, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 31 no 35 “Kings” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 20. aprīlī, Edmontonā, plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.

“Kings” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.