“Panthers” bez Balinska nonāk uzvaras attālumā no otrās kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Floridas “Panthers” komanda bez Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska ar rezultātu 5:3 (1:0, 2:2, 2:1) viesos uzvarēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks atklāja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas 44. sekundē “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss izlīdzināja rezultātu, bet Tailers Mots trešajā minūtē izvirzīja vadībā “Lightning”.

Desmitajā minūtē Sems Reinhārts panāca neizšķirtu rezultātu, taču 17. minūtē Brendons Montūrs jau deva priekšrocību Floridas klubam.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minīutē Stīvens Lorencs dubultoja “Panthers” pārsvaru, bet Niks Pols 15. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

32 sekundes pirms pamatlaika beigām Metjū Tkačuks ieraidīja ripu tukšos “Lightning” vārtos un pielika punktu spēlei.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 26 no 29 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 26 no 30 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šajā mačā atradās ārpus pieteikuma. 26 regulārās sezonas cīņās aizsargs izcēlās ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm.

37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnīja trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tā sauktajā Floridas derbijā tikušās 2021. un 2022. gadā, abas reizes panākumu izcīnot Tampabejas klubam.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 28. aprīlī Tampā plkst. 0:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS Tampabejas “Lightning” – Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 3:5 (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” – Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 2:3 (0-3 sērijā)