“Bruins” iztur “Panthers” spiedienu un iesāk Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) mājās uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Neskatoties uz pārliecinošu “Panthers” pārsvaru spēlē, pirmā perioda sestajā minūtē “Bruins” uzbrucējs Dāvids Pastrņāks vairākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Breds Maršāns dubultoja “Bruins” pārsvaru, bet septītajā minūtē Metjū Tkačuks vienus vārtus atguva.

Vēlāk otrajā periodā Džeiks Debrasks iemeta trešo ripu Floridas komandas vārtos un šo pārsvaru Bostonas klubs noturēja līdz mača beigām.

Līnuss Ulmarks atvairīja 31 no 32 “Panthers” metieniem, bet Alekss Laions tika galā ar 26 no 29 “Bruins” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 20. aprīlī, Bostonā, plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.

“Bruins” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.