Čehijas U-18 hokejisti PČ ievadā “sausā” pieveic Šveici (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē Čehijas hokejisti ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) apspēlēja Šveices vienaudžus.

Piektajā minūtē Maksmiljāns Kurans atklāja rezultātu. Otrajā trešdaļā aktīvāk darbojās Šveices hokejisti, izpildot vairāk metienus par sāncenšiem – astoņi pret pieci. Pēdējā trešdaļas minūtē šveicietis Džamiro Rebers saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par sitienu pretiniekam ar nūju.

Čehija trešo periodu iesāka lielajā vairākumā, to arī spējot realizēt – ceturtajā minūtē Tomāšs Poletīns bija pirmais pie atlēkušās ripas un ieraidīja to vārtos. Punktu mačam 50. minūtē pielika Mareks Daničeks, kurš izgājienā divi pret viens pārspēja šveiciešu vārtsargu.

Čehijas vārtsargs Jakubs Milota tika galā ar visiem 17 metieniem, kamēr Šveices vārtus sargājušais Kristiāns Kirhs atvairīja 22 no 25 raidījumiem.

Abas valstsvienības nākamo maču aizvadīs rītdien, 26. aprīlī – Šveice spēkosies pret Kazahstānu, bet Čehija krustos nūjas ar Kanādu.