ASV U-18 izlase PČ iesāk iznīcinot nākamo Latvijas pretinieci (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē ASV hokejisti ar rezultātu 9:0 (3:0, 3:0, 3:0) iznīcināja Slovākijas vienaudžus.

Pirmajā periodā Kouls Hatsons atklāja rezultātu jau trešajā minūtē. Perioda vidū Kouls Eizermans realizēja vairākumu, panākot 2:0, bet pēdējā minūtē Džeims Heigenss guva vēl vienus vārtus.

Otrās trešdaļas ievadā Tedijs Stiga guva ātrus vārtus. Trešdaļas 15. minūtē Džons Vipls panāca 5:0. Trīs minūtes vēlāk Heigenss izcēlās ar otro vārtu guvumu.

Mača 48. minūtē ar precīzu metienu atzīmējās Kristiāns Hampfrīzs, bet divarpus minūtes vēlāk slovāku vārtsargu vēlreiz pārspēja Eizermans. Priekšpēdējā spēles minūtē Eizermans guva savus trešos vārtus spēlē, noformējot Hat-trick.

ASV vārtsargs Nikolass Kempfs tika galā ar visiem 24 pretinieku metieniem. Slovākijas vārtus visa mača garumā sargāja Alans Lendaks, atvairot 26 no 35 metieniem.

Nākamo maču Slovākija aizvadīs rītdien, 26. aprīlī, tiekoties ar Latvijas hokejistiem, tikmēr ASV 27. aprīlī krustos nūjas ar Norvēģijas vienaudžiem.