“Hurricanes” uzvar arī trešo spēli sērijā, “Islanders” nonāk bezdibeņa malā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) viesos uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Hurricanes” aizsargs Brents Bērnss atklāja spēles rezultātu, bet Dmitrijs Orlovs 11. minūtē dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Pjērs Engvāls vienus vārtus atguva, taču Sebastians Aho astotajā minūtē atjaunoja viesu divu vārtu priekšrocību.

Broks Nelsons 18. minūtē vēl spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču atlikušajā spēles daļā “Islanders” nespēja pārspēt lieliski spēlējošo Frederiku Andersenu un “Hurricanes” izcīnīja uzvaru.

Frederiks Andersens atvairīja 29 no 31 “Islanders” metiena, bet Iļja Sorokins pirms nomaiņas tika galā ar 11 no 14 “Hurricanes” raidījumiem. Semjons Varlamovs apstādināja visus astoņus atlikušos metienus.

Karolīnas “Hurricanes” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.

Jāpiemin, ka abas komandas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tikās arī pagājušogad, Karolīnas klubam svinot panākumu ar rezultātu 4-2.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 27. aprīlī plkst. 21:00 pēc Latvijas laika Ņujorkā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS Tampabejas “Lightning” – Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 3:5 (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” – Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 2:3 (0-3 sērijā)