“Wild” atspēlējas un otrajā papildlaikā salauž “Stars” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā mačā Minesotas “Wild” komanda ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) viesos otrajā papildlaikā uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmā perioda 20. minūtē “Wild” uzbrucējs Kirils Kaprizovs vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Rūpe Hincs vairākumā panāca neizšķirtu.

Vēlāk trešdaļā Džeisons Robertsons realizēja skaitlisko pārsvaru, izvirzot vadībā mājiniekus, taču 15. minūtē Sems Stīls izlīdzināja spēles rezultātu.

Ne trešajā mača nogrieznī, ne papildlaikā komandas vārtus neguva, bet otrā papildlaika 13. minūtē Raiens Hārtmans izrāva uzvaru “Wild” klubam.

Filips Gustavsons atvairīja 52 no 54 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 45 no 48 “Wild” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 20. aprīlī, Dalasā, plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

“Wild” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.