Šovakar pirmā pārbaude Šveicē, tiešraide arī TV ekrānos

Toms Andersons, Hokejazinas.com
Toms Andersons pērn Rīgā divās pārbaudes spēlēs ar Šveici sakrāja trīs punktus (1+2). | FOTO: LHF

Šodien Šveices pilsētā Lozannā pirmo no divām pārbaudes spēlēm aizvadīs Latvijas hokeja izlase, kas tiksies ar laukuma saimniekiem šveiciešiem. Spēles sākums pulksten 20.40 pēc Latvijas laika, un to tiešraidē translēs TV 6.

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, aizvadījusi četras pārbaudes spēlēs, divreiz tiekoties ar Austrijas izlasi un Somijas valstsvienību. Tagad priekšā divas spēles ar šveiciešiem, bet nākamnedēļ Rīgā atlikušie divi mači ar Norvēģijas hokejistiem.

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš uz Šveici aizveda 27 hokejistus, Rīgā atstājot aizsargus Artūru Andžānu, Sandi Smonu, kā arī uzbrucēju Kristapu Skrastiņu.

Šveice šajā pavasarī aizvadījusi četras pārbaudes spēles, divreiz zaudējot Slovākijas izlasei (0:3 un 3:5), kā arī uzvarot Francijas hokejistus (2:0 un 3:2 pagarinājumā).

Šveices treneri abās pēdējās spēlēs sastāvā iekļāva tikai Šveices komandās spēlējošus hokejistus. Atgādināsim, ka Šveici šajā pasaules čempionātā piekrituši pārstāvēt vismaz četri NHL spēlētāji.

Latvijas un Šveices izlases aizvadīja divas pārbaudes spēles arī pērn, tiekoties “Arēnā Rīga”. Pirmajā mačā Latvija zaudēja ar 3:5, bet dienu vēlāk izcīnīja panākumu ar 5:1. Abas izlases savā starpā tikās arī pērn pasaules čempionātā Rīgā, kad Latvija uzvarēja pagarinājumā ar 4:3.

Latvijas izlasei šajās pārbaudes spēlēs nevarēs palīdzēt vairāki hokejisti, kuri vēl aizvada spēles Eiropas līgās, kā arī Miks Indrašis un Kārlis Čukste, kuriem tikko noslēdzās klubu sezona.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases kandidātu saraksts

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)