Ābolam otrais punkts finālsērijā, Dzierkala ”AIK” atgūst vadību sērijā (VIDEO)

Otro uzvaru Zviedrijas hokeja līgas (SHL) finālsērijā ceturtdien izcīnīja uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, kas viesos ar 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) pārspēja uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvēto Engelholmas “Rogle” un līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-1.

Ābols 55. minūtē asistēja “Rogle” otrajos vārtos, palīdzot mājiniekiem panākt 2:2, taču pēdējais vārds šoreiz piederēja viesiem. Trīs minūtes un sešas sekundes līdz pamatlaika beigām “AIK” uzvaru, realizējot skaitlisko vairākumu, izrāva Makss Lindholms.

Dzierkals uzvarētāju sastāvā 16 minūtēs un 42 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli, bet 14 Play-off mačos ticis pie trīs (2+1) punktiem.

Tikmēr Ābols uz ledus pavadīja 17 minūtes un 36 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, uzvarot 12 no 22 (54,54%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 50 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles. Savukārt 13 Play-off mačos Ābols sakrājis 12 (5+7) punktus.

Sērijas nākamā spēle paredzēta 27. aprīlī, plkst. 16:15. Tā tiks aizvadīta Engelholmā.