Cīrihe mājās neielaiž, bet Balcers gūst traumu

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) finālsērijas piekto spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” un cita latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” komanda.

Uzvaru ar rezultātu 3:0 savā laukumā izcīnīja Cīrihes klubs, sērijā panākot vadību ar 3-2.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā 18. minūtē Juho Lammikko atklāja mača rezultātu. Pēc 50 sekundēm Vincents Rorers dubultoja pārsvaru un pēc spēlētām 40 minūtēm “Lions” bija vadībā ar 2:0.

Trešā perioda pēdējā minūtē Džastins Sigrists trešo ripu raidīja tukšos vārtos, ļaujot Cīrihes klubam svinēt uzvaru.

Ķēniņš aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un 11 minūtēs bloķēja vienu pretinieku metienu.

Savukārt Balcers bija Cīrihes kluba pirmās maiņas uzbrucējs, taču pirmajā periodā iedzīvojās savainojumā. Uzbrucējs nospēlēja četras minūtes.

Savainojumu guva arī “Lions” aizsargs Janiks Vēbers, kurš nospēlēja tikai vienu minūti. Patlaban nav zināms, vai abi hokejisti varēs piedalīties finālsērijas sestajā mačā, kas 27. aprīlī norisināsies Lozannā.