Smirnovam aktīvs sniegums, ”Servette” piedzīvo otro zaudējumu Šveices finālsērijā

Otro zaudējumu Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) finālsērijā otrdien piedzīvoja Latvijas hokejistu Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas finālsērijas trešajā mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) atzina “EHC Biel” pārākumu.

Toni Rajala otrā perioda vidū izvirzīja “EHC Biel” vadībā (1:0), bet 55. minūtē Sami Vatanens, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca neizšķirtu – 1:1. Mača 78. minūtē Janiks Štampflī izrāva viesiem uzvaru (2:1).

Smirnovs laukumā pavadīja deviņas minūtes un 53 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot divos no diviem (100%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases uzbrucējs regulārajā sezonā 46 mačos izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet 14 Play-off spēlēs ir palicis bez punktiem.

Savukārt Smons netika pieteikts šim mačam. Latviešu aizsargs šosezon “Servette” rindās, dodoties laukumā 23 regulārā čempionāta spēlēs un vienā Play-off mačā, nav izcēlies ar rezultatīvu sniegumu.

Latviešu pārstāvētā “Servette” sērijā šobrīd atrodas iedzinējas lomā ar 1-2. Nākamā sērijas spēle tiks aizvadīta 20. aprīlī (pulksten 21:00). Tā notiks “EHC Biel” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf