Ankipāns par neieskaitītajiem vārtiem: Leņķis bija tāds, ka tur nevarēja būt pacelta nūja

Optibet hokeja līgas (OHL) kluba ”Mogo/LSPA” galvenais treneris Ģirts Ankipāns pēc komandas piedzīvotā zaudējuma pirmajā OHL finālspēlē atskatījies uz aizvadīto maču un izteicis viedokli par mājinieku neieskatītajiem vārtiem.

”Hokejazinas.com” vakar jau vēstīja, ka Arta Ābola vadītā ”Zemgale/LLU” OHL finālsērijas pirmajā spēlē viesos papildlaikā ar 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 1:0) pārspēja regulārās sezonas uzvarētāju ”Mogo/LSPA” un sērijā izvirzījās vadībā ar 1-0.

“Gaidījām šādu spēli – saspringta spēle, šaha spēle,” pēc aizvadītās cīņas ar saviem iespaidiem dalījās Ankipāns. ”Nepatīkams pirmais periods. Varējām jau pirmajā periodā noliekt svaru kausus, bet daži apstākļi, kas nav atkarīgi no mums, nedeva to iespēju.”

Papildlaika ceturtajā minūtē Kārlis Ozoliņš, pretinieku vārtu priekšā mainot ripas lidojuma virzienu pēc komandas biedra metiena, nogādāja ripu ”Zemgale/LLU” vārtos, taču tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanās vārtu guvumu neieskaitīja augstu paceltas nūjas dēļ.

”Grūti teikt par pagarinājumā neieskaitītajiem vārtiem. Spriežot pēc tā, ko runājām un skatījāmies, leņķis bija tāds, ka tur nevarēja būt pacelta nūja,” strīdīgo epizodi komentēja Ankipāns. ”Te jāņem advokāti, juristi. Pirmais žests uz ledus bija, ka gūti vārti, pēc tam lēmumu mainīja, kaut skaidri nav redzams, kur ripa pieskārās nūjai.”

Tāpat ”Mogo/LSPA” galvenais treneris izteica savas domas arī par aizsargam Harijam Šmitam pirmā perioda beigās piešķirtajiem diviem noraidījumiem.

”Protams, ka tur bija sitiens pirmā perioda beigās. Bet – labi zinām, kuram hokejistam uzsita pa rokām. Ir tāds teiciens, ka nedrīkst aiztikt vienu lietu… Tu nedrīksti viņu aiztikt,” norādīja Ankipāns. ”Jau iepriekš bija viens tāds pats noraidījums. Jā, tur sitieniņš bija kaut kāds, izmantoja to viņš, pēc tam pagrūda un ielidoja bortā.”

Sērijas otrā spēle paredzēta rītvakar (pulksten 18:30). Mačs notiks “Mogo” ledus hallē.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL