Šilovs pēc sausās: Nevēlējāmies pieļaut sērijā septīto maču

Latviešu vārtsargs Artūrs Šilovs pēc iekļūšanas NHL Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā sacīja, ka komanda nevēlējās pieļaut vēl vienu spēli sērijā, kas kļūtu par izšķirošo maču.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Šilova pārstāvētais klubs Vankūveras “Canucks” Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sestajā spēlē ar 1:0 pārspēja Nešvilas “Predators”, sērijā uzvarot ar 4-2.

“Pieņēmu man doto izaicinājumu. Esmu jau iepriekš spēlējis svarīgās spēlēs savā karjerā, līdz ar to zināju, ko varu sagaidīt un kāda varētu būt šī spēle.

Šī man bija lieliska iespēja spēlēt izcila kluba sastāvā. Arī pasaules čempionātā, kurā spēlēju, bija spiediens, īpaši tādēļ, ka spēles notika mājās. Šeit bija līdzīga situācija, jo spēlējām viesos un nevēlējāmies pieļaut sērijā septīto maču,” izteicās Šilovs.

Šilovam arī jautāja, vai spiediens pieaug, ja spēle tuvojas beigām un abu komandu vārtsargi nav ielaiduši vārtus. Vārtsargs atbildēja, ka katra spēle ir kā cīņa vārtsargam pret otru vārtsargu, kurā viņš sacenšas ar pretinieku. Tās ir prāta spēles – ja viņš ielaiž, tad tu esi virsotnē, atbildēja latvietis.

Aizvadītajā mačā Šilovs atvairīja visus 28 “Predators” metienus, bet Nešvilas komandas vārtsargs Jūse Saross tika galā ar 28 no 29 “Canucks” metieniem.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Vancouver Canucks

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)