“Zemgale/LLU” izlaiž pārsvaru, bet uzvar pirmajā OHL fināla mačā

Šovakar pirmajā Optibet hokeja līgas (OHL) finālspēlē “Zemgale/LLU” komanda ar rezultātu 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 1:0) viesos pārspēja “Mogo/LSPA” vienību.

Pirmā perioda 15. minūtē mača rezultātu atklāja mājinieku uzbrucējs Kārlis Ozoliņš. Perioda izskaņā “Mogo/LSPA” aizsargs Harijs Šmits nopelnīja piecu minūšu noraidījumu par grūšanu apmalē, kā arī vēl divas soda minūtes par sitienu pretiniekam ar nūju.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Artūrs Karaša realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Gatis Gricinskis izvirzīja vadībā “Zemgale/LLU”, bet septītajā minūtē Artūrs Homjakovs mazākumā dubultoja jelgavnieku pārsvaru.

Vien desmit sekundes pēc Homjakova vārtiem Rūdolfs Maslovskis vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 18. minūtē Toms Opelts izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika 13. minūtē jelgavnieku uzbrucējs Rainers Rullers izrāva uzvaru savam klubam.

Ēriks Vītols atvairīja 28 no 31 “Mogo/LSPA” metiena, bet Henrijs Ančs tika galā ar 37 no 41 “Zemgale/LLU” raidījuma.

Nākamā spēle starp abām komandām 30. martā plkst. 18:30 “Mogo” ledus hallē.