Hils aizvada sauso spēli, “Golden Knights” izrauj septīto spēli Dalasā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas sestajā mačā pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienība Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) mājās apspēlēja Dalasas “Stars” vienību.

Ne pirmajā, ne otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē “Golden Knights” aizsargs Noa Hanifins atklāja spēles rezultātu.

19 sekundes pirms pamatlaika noslēguma “Golden Knights” kapteinis Marks Stouns ieraidīja ripu tukšos “Stars” vārtos un nodrošināja uzvaru savam klubam.

Eidins Hils atvairīja visus 23 “Stars” metienus, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 28 no 29 “Golden Knights” raidījumiem.

Rezultāts šajā sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3.

Abas komandas tikās arī pagājušās sezonas Rietumu konferences finālā, virsroku ņemot “Golden Knights” ar rezultātu 4-2.

Izšķirošā, septītā spēle šajā sērijā paredzēta 6. maijā plkst. 3:30 pēc Latvijas laika Dalasā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 0:1 (2-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 2:0 (3-3 sērijā)