“Oilers” gūst divus vārtus 52 sekunžu laikā un izlīdzina rezultātu sērijā pret Bļugera klubu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” komanda ar rezultātu 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) viesos piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Bļugers šajā mačā netika iekļauts “Golden Knights” pieteikumā.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Niks Bjugstadts atklāja mača rezultātu, 52 sekundes vēlāk Evans Bušārs vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru, bet 14. minūtē Matiass Ekholms guva trešos Edmontonas kluba vārtus.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Raiens Ņūdžents Hopkinss palielināja “Oilers” priekšrocību līdz četrām ripām, taču trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Nikola Ruā vienus vārtus atguva.

“Golden Knights” gan nespēja atspēlēties un Edmontonas komanda izlīdzināja rezultātu sērijā.

Stjūarts Skiners tika galā ar 25 no 26 “Golden Knights” raidījumiem, bet Eidins Hils atvairīja 29 no 33 metieniem.

Nākamais mačs starp abām komandām 13. maijā, Lasvegasā, plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.