Ņičuškinam Hat-trick, “Avalanche” panāk 3-1 sērijā pret “Jets” (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda ar rezultātu 5:1 (1:1, 3:0, 1:0) mājās uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Avalanche” uzbrucējs Arturī Lekonens atklāja spēles rezultātu, bet Neits Šmidts 14. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Valērijs Ņičuškins realizēja skaitlisko pārsvaru un izvirzīja vadībā “Avalanche”, bet 16. minūtē Keils Makars dubultoja pārsvaru.

20. minūtē Valērijs Ņičuškins vairākumā panāca 4:1, taču trešā mača nogriežņa 20. minūtē Ņičuškins ieraidīja ripu tukšos “Jets” vārtos un noformēja Hat-trick.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 26 no 27 “Jets” metieniem, bet Konors Helebaks pirms nomaiņas tika galā ar 26 no 30 “Avalanche” raidījumiem. Lorēns Brosuā apstādināja visus četrus atlikušos metienus.

“Avalanche” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1. Šī ir pirmā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 1. maijā Vinipegā plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSColorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” | 5:1 (3-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 3:4 (OT) (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 2:4 (0-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 0:1 (1-3 sērijā)