PČ 1A divīzijā: Slovēnija sāk ar zaudējumu, itāļi uzvar mājās (VIDEO)

Šodien Itālijas pilsētā Bolcāno sākās pasaules čempionāts 1A divīzijā hokejā, kurā piedalās sešas valstsvienības.

Dienas pirmajā spēlē Dienvidkorejas izlase parūpējās par pārsteigumu un ar 4:2 pārspēja Slovēnijas valstsvienību.

Jāpiebilst, ka slovēņiem šajā čempionātā nepalīdz daži no līderiem, kuri ikdienā spēlē Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” klubā Vācijas hokeja līgā (DEL).

Pirmo periodu Dienvidkoreja noslēdza savā labā ar 2:1, otrajā trešdaļā Slovēnijas hokejisti panāca izlīdzinājumu 2:2, bet mača pēdējā periodā Dienvidkorejas izlase guva divus bezatbildes vārtus, svinot pirmo panākumu turnīrā.

Dienas otrajā mačā Ungārijas izlase ar 3:1 pārspēja Japānas valstsvienību.

Ungāri pirmajā periodā izvirzījās vadībā, otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet mača noslēdzošajā posmā japāņi atbildēja ar vieniem vārtiem, savukārt ungāri iemeta vēl divas ripas.

Tikmēr trešajā mačā savā starpā tikās laukuma saimnieki Itālijas izlase un Rumānijas valstsvienība, ar 6:1 triumfējot itāļiem.

Pirmajā periodā itāļi panāca 2:0, pēc spēlētām 20 minūtēm laukuma saimnieki bija vadībā ar 4:1, bet mača pēdējā trešdaļā guva vēl divus vārtus, svinot pirmo uzvaru turnīrā.