Čehija pasaules U-18 čempionātā ļoti sīvā cīņā pieveic Zviedrijas vienaudžus (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē Čehijas izlase ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā apspēlēja vienaudžus no Zviedrijas.

Čehu uzbrucējs Tomāšs Poletīns 13. minūtē atklāja mača rezultātu, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās tika pieņemts lēmums vārtus atcelt.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē beidzot izdevās pa īstam atklāt mača gaitu – čehs Petrs Sikora vairākumā ar spēcīgu metienu pārspēja zviedru vārtsargu.

Septiņas minūtes vēlāk Ādams Jeho dubultoja pārsvaru. Līdz trešdaļas beigām zviedriem izdevās vienus vārtus atgūt, kad Viktors Eklunds no vārtu priekšas raidīja ripu mērķī.

Trešajā periodā Čehijai bija iespēja nostabilizēt savu pārsvaru. Tika piešķirts soda metiens, kuru Ādams Benaks nespēja izmantot. 14. minūtē Līnuss Ēriksons realizēja vairākumu un panāca neizšķirtu – 2:2. Pamatlaikā un papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, tādēļ tika nozīmēti pēcspēles metieni.

Bullīšos Čehija izmantoja trīs no trīs iespējām, kamēr zviedri spēja realizēt tikai vienu no četriem izgājieniem. Tādā veidā Čehija izcīnīja uzvaru.

Čehijas vārtsargs Jakubs Milota atvairīja 26 no 28 metieniem, kamēr zviedru vārtu vīrs Lavs Harenstams tika galā ar 28 no 30 raidījumiem.

Čehija jau rītdien, 29. aprīlī, aizvadīs nākošo cīņu pret Kazahstānu. Tikmēr Zviedrijas izlasei nākamā spēle paredzēta 30. aprīlī pret Šveices hokejistiem.