Sorokins: Pret norvēģiem no mūsu puišiem sagaidu kārtīgu vīrišķību (VIDEO)

Latvijas U-18 izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc aizvadītās spēles 2024. gada U-18 pasaules čempionātu ar ASV izlasi sacīja, ka pirmais periods aizvadītajā mačā Latvijas hokejistu izpildījumā bijis vislabākais, liecina Latvijas Hokeja federācijas (LHF) publiskotā informācija.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas U-18 hokejisti turnīra trešajā spēlē ar 1:7 piekāpās ASV izlasei. Vienīgos vārtus Latvijas izlasē guva Daniels Serkins.

“Pēcgarša pēc spēles patiesībā ir gana laba, jo iepriekšējos čempionātos, kuros biju, varēja zināt, ka, visticamāk, mēs konkrēto spēli zaudēsim. Šodien esmu lepns par komandu un treneru sastāvu, jo uzskatu, ka mēs parādījām citiem, kā var apspēlēt ASV. Uzskatu, ka pirmajā periodā mēs bijām daudz labāki izpildījumā, bet pietrūka vārtu guvumi.

Mums jāiemācās spēli nospēlēt visas 60 minūtes un tad varam uzvarēt jebkuru pretinieku. Šodien vairāk devām iespēju spēlēt trešajai un ceturtajai maiņai, un viņi sevi parādīja no labākās puses. Iepriekš viņiem bija mazāks spēles laiks. Visi var dot artavu uzvarām, kuras, cerams, mums vēl priekšā,” norādīja Sorokins.

Šodien Latvijas izlasei pulksten 17.30 pēdējā spēle apakšgrupā ar Norvēģijas vienaudžiem. Sorokins teic, ka norvēģiem patīk spēka spēle.

“Pret norvēģiem no mūsu puišiem sagaidu kārtīgu vīrišķību, jo tā ir komanda, kas būs “svaigāka” nekā mēs. Norvēģi vienmēr ir labi jutušies spēka spēlē. Vēlos, lai vārtu gūšana pāriet nākamajā līmenī. Lai arī šajā turnīrā jau esam guvuši septiņus vārtus, šķiet, ka rekords līdz šim bija seši. Šī būs grūtākā spēlē čempionātā,” piebilda izlases galvenais treneris.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF