“Rangers” uzveic “Capitals” un kā pirmie iekļūst Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) viesos uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Pirmā perioda 57. sekundē spēles rezultātu atklāja “Rangers” uzbrucējs Kāpo Kakko, bet 15. minūtē Martins Fehervārijs dubultoja pārsvaru.

16 sekundes pirms trešdaļas beigām Vincents Tročeks vairākumā jau izvirzīja vadībā “Rangers”, taču otrā perioda astotajā minūtē Hendrikss Lapjērs izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Artēmijs Panarins realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 3:2 “Rangers” labā, bet 51 sekundi pirms pamatlaika beigām Džeks Rosloviks ar precīzu metienu tukšos “Capitals” vārtos pielika punktu spēlei un sērijai.

Igors Šestjorkins atvairīja 23 no 25 “Capitals” metieniem, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 19 no 22 “Ragners” raidījumiem.

“Rangers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-0.

Iepriekš abi klubi izslēgšanas spēlēs tikušies deviņas reizes, “Rangers” svinot uzvaru piecas reizes. Ņujorkas klubs arī uzvarējis pēdējās trīs sērijas (2012., 2013. un 2015. gadā).

Nākamajā kārtā “Rangers” cīnīsies ar Karolīnas “Hurricanes” un Ņujorkas “Islanders” sērijas uzvarētāju.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSColorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” | 5:1 (3-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 3:4 (OT) (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 2:4 (0-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 0:1 (1-3 sērijā)