Martones Hat-trick atnes Kanādas U-18 izlasei graujošu panākumu pār Šveici (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē Kanādas izlase ar rezultātu 8:1 (0:0, 7:1, 1:0) sagrāva Šveices vienaudžus.

Mača rezultāts tika atklāts vien 23. minūtē, kad šveicietis Kimi Kērblers aizsardzības zonā pārtvēra ripu, aizskrēja uzbrukumā un cauršāva pretinieku vārtsargu. Kā izrādījās vēlāk, tas kļuva par Šveices vienīgo vārtu guvumu spēlē.

Tam sekoja septiņi (!!!) bezatbildes vārtu guvumi no Kanādas viena perioda laikā. Divus vārtus guva Porters Martone, pa vienam vārtu guvumam savā kontā ierakstīja Kašons Aitčesons, Gevins Makkena, Mareks Vanakers, Raiders Ritčijs un Tidžs Iginla.

Trešā perioda 18. minūtē Martone guva savus trešos vārtus spēlē, pārspējot vārtsargu ar metienu starp savām kājām.

Kanādas vārtsargs Raiersons Līnderss neitralizēja 26 no 27 metieniem. Šveices vārtos pirmās 37 minūtes darbojās Kristiāns Kirhs, atvairot 15 no 21 metiena, taču pēc tam viņu nomainījušais Fileass Lašats tika galā ar 11 no 13 metieniem.

Šveices izlase nākamo spēli aizvadīs 30. aprīlī, kad krustos nūjas ar Zviedrijas hokejistiem. Tikmēr kanādiešiem pretī stāsies Kazahstānas vienaudži.