PČ 1B divīzijā: Lietuva, Ķīna un Ukraina izcīna otrās uzvaras (VIDEO)

Šodien Lietuvas galvaspilsētā Viļņā tika aizvadīta otrā spēļu diena pasaules čempionāta 1B divīzijā, kurā piedalās sešas valstsvienības.

Dienas pirmajā spēlē Ķīnas izlase ar 7:1 sagrāva Spānijas valstsvienību.

Pēc pirmā perioda Ķīna bija vadībā ar 2:1, otrajā periodā Ķīna guva trešos vārtus, panākot 3:1, bet mača pēdējā periodā tika gūti vēl četri vārti, ķīniešiem svinot otro uzvaru turnīrā.

Dienas otrajā spēlē laukuma saimnieki lietuvieši ar 6:1 uzvarēja savus kaimiņus igauņus.

Lietuvieši rezultātu atklāja jau 1. minūtē, bet pirmo trešdaļu noslēdza ar rezultātu 3:1. Pēc spēlētām 40 minūtēm Lietuvas hokejisti bija vadībā ar 4:1, bet trešajā trešdaļā laukuma saimnieki guva vēl divus vārtus, tiekot pie otrās uzvaras čempionātā.

Savukārt dienas trešajā mačā Ukrainas izlase ar rezultātu 4:0 pārspēja Nīderlandes hokejistus.

Pirmajā periodā ukraiņi guva divus vārtus un iekrāja divu vārtu pārsvaru, otrajā trešdaļā viņi panāca 3:0, bet mača pēdējā periodā tika gūti ceturtie vārti.

Pēc divām aizvadītām dienām līderi ar sešiem punktiem ir ukraiņi, otrajā vietā ar sešiem punktiem ir Ķīnas valstsvienība, bet tikpat punktu ir trešajā vietā esošajai Lietuvas izlasei.