Ar kurioziem vārtiem 7. spēles pagarinājumā noslēdzas fināls Čehijā (VIDEO)

Aizvadītajā svētdienā par Čehijas Ekstralīgas čempioniem piekto gadu pēc kārtas kļuva Tršinecas “Ocelari” komanda, kas sērijā ar 4-3 pārspēja vienu no līgas favorītiem Pardubices “Dynamo”.

Abas komandas kopā ar Prāgas “Sparta” bija vienas no galvenajām pretendentēm uz zelta medaļām. Pusfinālā “Ocelari” ar 4-3 sīvā cīņā pārspēja tieši “Sparta” hokejistus, savukārt Pardubices klubs ar 4-0 Litvinovas “Verva”.

Uzvarētāja noskaidrošanai finālsērijā bija nepieciešamas visas septiņas spēles. Pardubices komandai kā regulārās sezonas uzvarētājai bija sava laukuma priekšrocības, taču izšķirošajā mačā uzvaru ar 2:1 pagarinājumā svinēja “Ocelari” klubs.

Abi vārti pamatlaikā tika gūti otrajā trešdaļā, bet uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks. Pirmais pagarinājums noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet otrā pagarinājuma 4. minūtē uzvaru ar kuriozi gūtiem vārtiem Tršinecas klubam atnesa Dāvids Siensiala.

Finālsērijas abās komandās spēlēja vairāki Čehijas un Slovākijas izlases augsta līmņa hokejisti, kas šo sēriju padarīja īpaši aizraujošu un neprognozējamu. Jāpiebilst, ka “Dynamo” klubam ir viens no lielākajiem budžetiem Ekstralīgā.

Pērn “Ocelari” klubā par Čehijas čempionu kļuva latviešu aizsargs Kārlis Čukste. Tršinecas klubs sērijā ar 4-1 pārspēja Hradeckraloves “Mountfield”.