“Maple Leafs” notur pārsvaru un izrauj piekto spēli sērijā pret “Panthers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Toronto “Maple Leafs” komanda ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) viesos uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, taču otrās trešdaļas ceturtajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Viljams Nīlanders vairākumā atklāja mača rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Mičs Mārners dubultoja Toronto kluba pārsvaru, taču 13. minūtē Sems Reinhārts realizēja “Panthers” skaitlisko pārsvaru un vienus vārtus atguva.

“Maple Leafs” gan izdevās noturēties līdz spēles beigām un izcīnīt pirmo uzvaru sērijā.

Džosefs Vols tika galā ar 24 no 25 “Panthers” raidījumiem, bet Sergejs Bobrovskis atvairīja 23 no 25 “Maple Leafs” metieniem.

Nākamais mačs starp abām komandām 13. maijā, Toronto, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.