“Oilers” izcīna sauso uzvaru pār “Kings” un panāk 3-1 sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Edmontonas “Oilers” vienība viesos ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pārspēja Losandželosas “Kings” vienību.

Vienīgos vārtus šajā spēlē otrās trešdaļas 12. minūtē vairākumā guva “Oilers” aizsargs Evans Bušārs.

Stjūarts Skiners atvairīja visus 33 “Kings” metienus, bet Dāvids Ritīčs tika galā ar 12 no 13 “Oilers” raidījumiem.

“Oilers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Šī ir desmitā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” izcīnījuši uzvaru septiņās no deviņām sērijām, ieskaitot 2022. un 2023. gadā.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 1. maijā plkst. 23:00 pēc Latvijas laika Edmontonā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSColorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” | 5:1 (3-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 3:4 (OT) (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 2:4 (0-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 0:1 (1-3 sērijā)