Besers izceļas ar pirmo Hat-trick Stenlija kausa izcīņā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHLPlay-off spēlē Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 4:3 (1:1, 0:1, 2:1, 1:0) viesos papildlaikā apspēlēja Nešvilas “Predators” vienību.

“Canucks” rindās ar trīs vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli izcēlās uzbrucējs Broks Besers.

Mača trešajā minūtē Besers atklāja rezultātu.

Trešā perioda 18. minūtē Besers pēc lieliskas saspēles samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču vien astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām Besers izmantoja haosu vārtu priekšā, noformēja Hat-trick un panāca izlīdzinājumu.

Šis kļuva par uzbrucēja pirmo Hat-trick Stenlija kausa izcīņā un septīto NHL karjerā.

Besers šosezon 81 spēlē sakrāja 73 (40+33) punktus, taču četrās Play-off spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis vienu piespēli.

Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā “Canucks” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.