Brīnums izpaliek – Bukarta klubs zaudē pusfināla septītās spēles papildlaikā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas pusfināla septītajā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” vienībai un izstājās no izslēgšanas spēlēm.

Bukarts uz ledus pavadīja 21 minūti un vienu sekundi, izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē viesu uzbrucējs Patriks Miškars atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē vairākumā Mareks Kalušs panāca neizšķirtu.

Arī trešajā mača nogirznī neviena no komandām nespēja gūt vārtus, taču papildlaika 19. minūtē vairākumā Olivers Okuliars izrāva uzvaru “Mountfield” vienībai.

Alešs Stezka atvairīja 48 no 50 “Mountfield” metieniem, bet Matejs Mahovskis tika galā ar 39 no 40 “Ridera” raidījumiem.

Regulārajā sezonā Bukarts 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm, bet deviņos Play-off mačos hokejistam trīs vārti un piespēle.

“Mountfield” izcīnīja uzvaru sērijā ar rezultātu 4-3. Bukarta komanda spēja atspēlēties no rezultāta 0-3, taču izšķirošo uzvaru iegūt neizdevās.