Astoņu vārtu spēlē Latvijas U-18 izlase zaudē ASV (VIDEO)

Trešo spēli 2024. gada U-18 pasaules čempionātā šodien aizvadīja Latvijas U-18 izlase, kas Somijas pilsētā Espo tikās ar spēcīgo ASV valstsvienību.

Uzvaru ar rezultātu 7:1 izcīnīja ASV hokejisti, sagādājot Latvijas izlasei otro zaudējumu čempionātā.

Jau mača pats sākums Latvijas hokejistiem bija neveiksmīgs, jo ASV 1. minūtē atklāja rezultātu, pārspējot Miku Vecvanagu. Perioda 6. minūtē ASV panāca 2:0, bet 17. minūtē skaitliskajā vairākumā guva trešos vārtus.

Otrās trešdaļas 8. minūtē ASV hokejisti ceturto reizi pārspēja Vecvanagu, panākot 4:0, bet trešdaļas turpinājumā tika gūti vēl vieni vārti, tomēr pēc Coach’s challenge pieprasījumu no Latvijas izlases treneru puses tie tika atcelti. 16. minūtē ASV vēlreiz realizēja vairākumu, panākot 5:0, bet trešdaļas izskaņā pie vārtu guvuma tika arī Latvija, izceļoties Danielam Serkinam.

Trešajā periodā ASV turpināja spēlēt rezultatīvi, gūstot vēl divus vārtus. 8. minūtē rezultāts kļuva 6:1 un Vecvanaga vietā vārtos stājās Dilans Birkāns, bet 16. minūtē ASV panāca 7:1.

Latvijas U-18 hokejisti ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem apakšgrupā ieņem 3. vietu. Jau ziņojām, ka šodien Somijas hokejisti ar 4:0 pārspēja Slovākijas vienaudžus.