“Panthers” nespēj atspēlēties un piedzīvo pirmo zaudējumu Stenlija kausa izcīņā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Floridas “Panthers” komanda bez Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska ar rezultātu 3:6 (0:3, 3:1, 0:2) viesos piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai.

Pirmā perioda devītajā minūtē mača rezultātu vairākumā atklāja “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss. Brendons Hagels 13. minūtē mazākumā dubultoja pārsvaru, bet Breidens Points 16. minūtē guva trešos “Lightning” vārtus.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Kārters Verheigī vienus vārtus atguva, taču Brendons Hagels desmitajā minūtē izcēlās ar savu otro un “Lightning” ceturto precīzo metienu šajā spēlē.

12. minūtē Sems Reinhārts guva otros “Panthers” vārtus, bet Olivers Ekmans-Larsons 15. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Stīvens Stemkoss guva piektos “Lightning” vārtus, bet Niks Pols 17. minūtē vairākumā panāva 6:3 “Lightning” labā. Šāds rezultāts saglabājās arī līdz spēles beigām.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 22 no 25 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 26 no 32 “Lightning” raidījumiem.

Balinskis šajā mačā atradās ārpus pieteikuma. 26 regulārās sezonas cīņās aizsargs izcēlās ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm.

37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnīja trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tā sauktajā Floridas derbijā tikušās 2021. un 2022. gadā, abas reizes panākumu izcīnot Tampabejas klubam.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 30. aprīlī Floridā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” – Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 3:2 (2OT) (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Tampabejas “Lightning”Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 6:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” – Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” | 1:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 2:3 (OT) (2-1 sērijā)