“Stars” izrauj uzvaru papildlaikā un atgriežas sērijā pret čempioniem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Dalasas “Stars” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Pirmā perioda 12. minūtē “Stars” uzbrucējs Vaiats Džonstons atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Miro Heiskanens dubultoja pārsvaru.

11. minūtē Breidens Maknabs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Džeks Aikels 14. minūtē mazākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva, bet 17. minūtē Vaiats Džonstons izrāva uzvaru “Stars” komandai.

Džeiks Otindžers atvairīja 32 no 34 “Golden Knights” metieniem, bet Logans Tompsons tika galā ar 43 no 46 “Stars” raidījumiem.

“Golden Knights” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Abas komandas tikās arī pagājušās sezonas Rietumu konferences finālā, virsroku ņemot “Golden Knights” ar rezultātu 4-2.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 30. aprīlī plkst. 4:30 pēc Latvijas laika Vegasā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” – Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 3:2 (2OT) (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Tampabejas “Lightning”Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 6:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” – Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” | 1:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 2:3 (OT) (2-1 sērijā)