“Bruins” izcīna vēl vienu uzvaru Toronto un panāk 3-1 sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) viesos uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmā perioda 16. minūtē “Bruins” uzbrucējs Džeimss van Rīmsdaiks atklāja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Breds Maršāns vairākumā dubultoja viesu pārsvaru, bet Dāvids Pastrņāks 20. minūtē panāca 3:0 “Bruins” labā.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Mičs Mārners vienus vārtus atguva, taču atspēlēties Toronto klubs nespēja.

Džeremijs Sveimans atvairīja 24 no 25 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs pirma nomaiņas tika galā ar 14 no 17 “Bruins” raidījumiem. Džosefs Vols apstādināja visus piecus atlikušos metienus.

Bostonas “Bruins” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

“Maple Leafs” Play-off sērijā nav pārspējuši “Bruins” kopš 1959. gada. Kopš tā laika abas komandas tikušās sešas reizes, ieskaitot trīs kopš 2013. gada. Pēdējās trīs sērijās (2013., 2018. un 2019. gadā) Bostonas klubs guva virsroku ar rezultātu 4-3.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 1. maijā Bostonā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” – Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 3:2 (2OT) (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Tampabejas “Lightning”Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 6:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” – Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” | 1:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 2:3 (OT) (2-1 sērijā)